Bliv
Elev
Besøg

Os

medarbejdere

På Gerlev møder du en engageret flok af medarbejdere uanset hvilken opgave, den enkelte har ansvar for. Vi har til fælles, at vi tror på, at arbejdet med mennesker kræver professionalitet, nysgerrighed og engagement. 

Medarbejdere på Gerlev

Anders Boye

Anders Boye
Underviser

Anne-Mette Saugbjerg

Anne-Mette Saugbjerg
Bestyrelsesmedlem

Atos Andersen

Atos Andersen
Underviser

Caroline Udemark

Caroline Udemark
Underviser

Finn Bygballe

Finn Bygballe
Underviser

Frank Lambert

Frank Lambert
Projektleder GCLB
frank@gerlev.dk

Frederik Ullerup

Frederik Ullerup
Forstander
frederikullerup@gerlev.dk / 61 16 68 23

Hans Christian Jochimsen

Hans Christian Jochimsen
Underviser

Heidi Maiko Pedersen

Heidi Maiko Pedersen
Projektleder GCLB
heidi.maiko@gerlev.dk

Helge Bülow

Helge Bülow
Grøn koordinator

Jo Kyrre Skogstad

Jo Kyrre Skogstad
Underviser

Jon Hollesen

Jon Hollesen
Underviser

Julie Hauge

Julie Hauge
Viceforstander
julie@gerlev.dk / 29 64 00 33

Karen Loy Aronson

Karen Loy Aronson
Underviser

Karina Oxbøll

Karina Oxbøll
Booking og indkvarteringsansvarlig

Katja Kragekjær

Katja Kragekjær
Køkken
koekken@gerlev.dk / 58 57 09 15

Kristian Larsen

Kristian Larsen
Account manager

Lars Hazelton

Lars Hazelton
Projektleder GCLB
hazelton@gerlev.dk

Laura Kjørup

Laura Kjørup
Kommunikationsmedarbejder
laura@gerlev.dk

Lene Larsen

Lene Larsen
Account manager

Lotte Büchert

Lotte Büchert
Suppleant

Louise Seloy Klok

Louise Seloy Klok
Underviser

Mads Fogh

Mads Fogh
Underviser

Mads Gravholt

Mads Gravholt
Underviser

Martin Kallesøe

Martin Kallesøe
Underviser

Martin Lykkegaard

Martin Lykkegaard
Underviser

Mette Glavind

Mette Glavind
Bestyrelsesmedlem

Michael Zeuthen

Michael Zeuthen
Pedel og grønne områder
pedel@gerlev.dk / 20 23 44 97

Mikkel Stelvig

Mikkel Stelvig
Bestyrelsesmedlem

Moritz Krauff

Moritz Krauff
Underviser

Morten Zacho

Morten Zacho
Underviser

Nikolaj Nilsson

Nikolaj Nilsson
Projektmedarbejder og underviser

Peter Bro-Jørgensen

Peter Bro-Jørgensen
Administrations- og økonomichef
pbj@gerlev.dk / 21 63 15 42

Rasmus Brorup Jørgensen

Rasmus Brorup Jørgensen
Underviser

Simonne Gorju

Simonne Gorju
Underviser

Sine Dammeyer

Sine Dammeyer
Underviser

Sofie H. Olsen

Sofie H. Olsen
Projektmedarbejder og underviser

Søren Riiskjær

Søren Riiskjær
Bestyrelsesmedlem

Søren Willeberg

Søren Willeberg
Bestyrelsesmedlem

Steen M. Andersen

Steen M. Andersen
Næstformand

Thit Aaris-Høeg

Thit Aaris-Høeg
Bestyrelsesformand

Trine Jandorf

Trine Jandorf
Projektleder GCLB
trine@gerlev.dk

legearrangement Forespørgsel

Fyld ind formularen nedenunder med dine informationer.
Du kan forvente svar på din henvendelse indenfor 48 timer